.хостинг
.домени
.інфоцентр
.замовити
 приватний кабінет 

 сервісна угода

Курс: $1 = 26 грн.

support@tophosting.com.ua +380.676760216
Зберегти в:
 

  ця угода регламентує порядок надання послуг хостинг-провайдером TopHosting.com.ua. Використання будь-якої з послуг служби TopHosting.com.ua передбачає повну згоду клієнта з порядком, термінами обслуговування, обмеженнями і іншими правилами, викладеними в цьому документі на момент надання послуги.

  I. Загальні положення

  СПД "Ситнік Д. В." виступає офіційним суб'єктом правовідносин (як одержувач платежів, платник та ін.) щодо послуг, що надаються клієнт.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua надає послуги по реєстрації доменних імен в українських та міжнародних зонах, а також послуги розміщення Web-ресурсів (хостингу), за дорученням і в інтересах своїх клієнтів.

  II. Платежі

  Оплата послуг, що надаються хостинг-провайдером TopHosting.com.ua, здійснюється в національній валюті України відповідно до з тарифами, встановленими на момент надання послуг.

  у разі несплати або несвоєчасної оплати, хостинг-провайдер TopHosting.com.ua може відмовити в наданні послуг або призупинити надання таких, при цьому TopHosting.com.ua не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дії.

  III. Інформація та її використання.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua поважає права своїх клієнтів на приватне життя і нерозголошення персональної інформації.

  Для реєстрації доменних імен за допомогою служби TopHosting.com.ua користувачу необхідно надати певний обсяг персональної інформації. Частина цієї інформації буде опублікована в загальнодоступних базах даних WHOIS, які публічно ідентифікують власників доменних імен.

  Користувачі зобов'язані надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг.

  У той же час служба реєстрації TopHosting.com.ua гарантує конфіденційність інформації, що стосується питань співпраці служби і конкретного клієнта, як-то кількість зареєстрованих доменів, терміни реєстрації, фінансові взаємовідносини служби та її клієнтів та ін.

  Загальним принципом роботи TopHosting.com.ua щодо конфіденційності є наступне: будь-яка приватна інформація користувачів наших послуг може поширюватися у ТОМУ і ТІЛЬКИ в тому випадку, коли це чітко передбачено процедурами реєстрації доменних імен (або, у виняткових випадках - за рішенням суду, третейського суду). Приватна інформація клієнтів служби не купується, не продається і не передається третім особам.

  Інтернет-служба TopHosting.com.ua може поширювати серед своїх клієнтів Службову Інформацію про існуючі та нові продукти і послуги, Платежі, технічні заходи і т. д.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua докладе всіх зусиль для того, щоб ліквідувати можливі технічні та організаційні проблеми, пов'язані з ненавмисним наданням неточної/застарілої інформації. Водночас ми не несемо відповідальності за можливі події та дії, наступили в результаті свідомого або ненавмисного дезінформування служби Користувачем.

  IV. Надання послуг

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua прагне до надання високоякісних послуг і діє в інтересах своїх клієнтів. Ми постояно працюємо над удосконаленням сайту і його складових. У разі виникнення спірних ситуацій як між службою і її клієнтом, так і за участю третіх осіб, ми прагнемо до вирішення спорів в інтересах наших клієнтів. Всі ресурси сервера розподіляються між усіма сайтами, які розташовані на ньому. Діють обмеження обчислювальних потужностей сервера при розміщенні сайту.

  У той же час хостинг-провайдер TopHosting.com.ua не гарантує безумовне виконання замовлення. Всі надані службою Послуги надаються за принципом & quot;як є & quot;, задіяні технічні системи можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Використання ресурсу, не повинно порушувати права власників інших ресурсів, зокрема призводити до перевантажень сервер, що є зловживанням щодо інших ресурсів. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконанню можуть привести обставини, обумовлені людським фактором , або ж події непереборною сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції і ін.)

  У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, зазначених вище (виключаючи форс-мажор), хостинг-провайдер TopHosting.com.ua несе відповідальність в межах сум, отриманих від клієнтів в якості оплати за послуги. Їх відшкодування регулюється Політикою компенсацій (п. V).

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від клієнта в якості оплати за послуги служби за тарифами, що діяли на момент надання послуга.

  Всі ресурси сервера розподіляються між усіма сайтами, які розташовані на ньому. Допускається навантаження на процесор до 10%.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua не несе ніякої відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, викликаних соціальними або природними катаклізмами.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua залишає за собою право припинити обслуговування клієнта БЕЗ відшкодування вартості послуг також у таких випадках:

  а) систематичне порушення загальноприйнятих правил мережевого етикету (спам, скам, розміщення матеріалів, що розпалюють етнічну/міжконфесійну ворожнеча, порноресурсів, матеріалів з торгівлі зброєю, наркотиками, пропаганда проституції, а також матеріали порушують авторські права третіх осіб: не ліцензовані mp3, cracks, warez і т. д.);

  б) зловмисні дії (злом, атака та ін), спрямовані на несанкціоновану зміну стандартного порядку роботи хостинг-серверів служби TopHosting.com.ua або ж на дискредитацію служби.

  V. політика компенсацій

  Відшкодування сум у випадках, передбачених п. IV Сервісної угоди, відбувається в строк до 30 днів у формі, прийнятною для клієнта, служби реєстрації TopHosting.com.ua і передбаченої чинним законодавством України.

  VI. Відповідальність перед третіми особами

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua, а також адміністратори публічних доменів та оператори реєстрів не несуть ніякої відповідальності за використання доменних імен, зареєстрованих з її допомогою, а також зміст будь-яких матеріалів на сайтах, публікуються під такими доменами або розміщуються на серверах служби.

  VII. Зміни та доповнення

  Сервісна угода не є остаточною, може бути змінено і доповнено. Ми рекомендуємо Вам час від часу відвідувати Web-сторінку, на якій опублікована Сервісна угода .

          
Перевірити домен  [ВСЕ]
   

.com

.org

.net

.in

.com.ua

.org.ua

.net.ua

.in.ua

.kiev.ua

.lviv.ua

LVIV.IN - безкоштовно
KIEV.UA LVIV.UA $5.5
ORG.UA NET.UA IN.UA$8
COM.UA BIZ.UA $10
COM, NET, ORG $13

ціни на домени
Перевірити домени
по всім зонам!
 php MySQL wordpress, joomla

Способи оплати

Україна
Оплата картою, рахунок-фактурою, квитанцією. В будь-якому терміналі або банк України!
30 днів гарантія повернення грошей!

ftp, dns-послуги php MySQL