.хостинг
.домени
.інфоцентр
.замовити
 приватний кабінет 

 сервісна угода

Курс: $1 = 26 грн.

support@tophosting.com.ua +380.676760216
Зберегти в:
 
Питання до замовлення хостингу і домену: як заповнити квитанцію, скільки часу займає замовлення хостингу, реєстрація домену, як підключитися до хостингу, як перенести сайт на хостинг, як перенести домен
Після замовлення хостингу: як побачити в інтернеті свій сайт, webmail SquirrelMail, Помилка 500 "Internal Server Error", error_reporting як розпакувати файли із архіву, як видалити папки з файлами?, блокування IP, max_input_vars, як відключити Magic Quotes
> Як заповнити квитанцію?
Докладно, як заповнювати квитанцію.

> Скільки часу займає замовлення хостингу?
Після замовлення хостингу через форму замовлення Вам прийде лист з деталями про оплату. Протягом доби після надходження оплати буде створений акаунт для хостингу і протягом 1-5 діб (залежно від доменой зони) зареєстрований домен.

> Як швидко реєструються домени?
Доменні імена реєструються і делегуються протягом 1-3 діб. Залежно від назви домена.

> Як підключитися до хостингу?
Використовуючи стандартні програми доступу по протоколу FTP, ви зможете публікувати файли свого сайту зі свого локального комп'ютера прямо на ваш сервер в Інтернет, і ці файли відразу почнуть відображатися через браузер. Ці програми можна відшукати тут: www.freeware.ru або www.download.ru. Однією з найбільш популярних FTP-програм є Total Commander або FAR. Окрім FTP-програм ви можете завантажувати сайт через браузер задавши в адресному рядку ftp://логин:пароль@ваш-домен/
> Як перенести сайт на хостинг від іншого провайдера?
1. Придбати у нас аккаунт для хостингу.
2. Налаштувати обліковий запис: створити піддомени, додаткові домени, е-майл акаунти і т. п.
3. Скопіювати файли з колишнього хостингу, створити копію баз даних на колишньому хостингу, а у нас відновити базу даних.
4. Змінити DNS всіх доменів, які переносяться до нас з іншого хостингу (вони будуть вказані в листі при створенні облікового запису). DNS змінюється через доменного реєстратора.

> Як перенести домен до нас на обслуговування, змінити реєстратора?
Ви повинні повідомити про перенесення поточного реєстратора і отримати згоду. Після реєстрації або останнього продовження домена повинно пройти більше 60 днів до закінчення терміну домену не менше 15 днів. Перенесення домену може зайняти до 10-ти днів.

> Як побачити в інтернеті свій сайт, поки домен не проделегирован?
Використовуючи видані вам логін, IP-адресу та посилання ( http://IP-адрес/~login/ ) ви можете переглядати свій сайт, поки домен ще не проделегирован. Прийміть до уваги, що деякі сторінки (використовують прямі доменні посилання можуть відображатися при цьому некоректно, так як домен ще не працює.

> отримати доступ до webmail "SquirrelMail" і "Roundcube" з браузера?
Для роботи з поштовою скринькою "SquirrelMail" і "Roundcube" з браузера (без поштової програми) ви можете використовувати посилання: http://ваш-домен.ru/webmail або http://ваш-домен.ru/roundcube, де на запит логіна слід ввести ім'я існуючого скриньки (паме@ваш-домен.ги), до якого ви бажаєте отримати доступ, а на запит пароля - потрібно ввести пароль до даного скриньки.

> Помилка 500 "Internal Server Error"
Помилка 500 "Internal Server Error" виникає в разі неможливості запуску скрипта, який ви розмістили на сервері, у випадку помилки в скрипті, а також у випадку коли ви помістили неправильну інструкцію в файл .htaccess .

> Браузер нічого не відображає, білий екран!
Білий екран може перегляньте у випадку помилки в скрипті. Якщо скрипт на PHP Ви можете вставити в код рядка: error_reporting(E_ALL); - примусове відображення помилок.

> розпакувати файли з архіву, на хостингу?
Ви можете розпакувати архіви через File Manager Directadmin (команда Extract в колонці Action), при цьому формат архівів має бути "tar.gz". Запакувати в цей формат файли Ви можете за допомогою таких програм, як TotalComander, Far, WinRAR.

> Не можу видалити папки з файлами! Як видалити папки з файлами?
Ви використовували скрипт, який сам створив папки з файлами і дав їм права apache. В File Manager Directadmin у стовпці "Action" для вибраних файлів треба клікнути на "Reset Owner". Тоді права перейдуть до Вас. Команда "Recursively" для зміни прав усього вмісту папки.

> Чому сайт недоступний!
Можливі дві причини. Перша - прострочений домен. Друга причина недоступності сайту пояснюється тим, що наша система безпеки блокує IP Вашого комп'ютера з-за кількох безуспішних спроб входу в панель хостингу, ftp або поштовий аккаунт. В результаті сайт буде недоступний тільки з Вашого комп'ютера. Блокування IP тимчасова. Необхідно не зберігати паролі в FTP-клієнті. Після перевірки комп'ютера на віруси замінюємо всі паролі сайту та хостингу (у тому числі пароль з БД).

> При тестированиее CMS, видає повідомлення: "Ваша конфігурація PHP обмежує максимальну кількість областей, щоб відправити у формі: 1000 для max_input_vars" Як змінити max_input_vars?
Значення можливо змінити через файл .htaccess. Добавтае стороку php_value max_input_vars 2000 в .htaccess

> Як відключити Magic Quotes
Для відключення Magic Quotes достатньо прописати один рядок у файл .htaccess: Magic Quotes GPC Off


Питання до замовлення хостингу і домену: як заповнити квитанцію, скільки часу займає замовлення хостинг, реєстрація домену, як підключитися до хостингу, як перенести сайт на хостинг, як перенести домен
Після замовлення хостингу: як побачити в інтернеті свій сайт, webmail SquirrelMail, Помилка 500 "Internal Server Error", error_reporting, як розпакувати файли із архіву, як видалити папки з файлами?, блокування IP, max_input_vars, як відключити Magic Quotes
       
Перевірити домен  [ВСЕ]
   

.com

.org

.net

.in

.com.ua

.org.ua

.net.ua

.in.ua

.kiev.ua

.lviv.ua

LVIV.IN - безкоштовно
KIEV.UA LVIV.UA $5.5
ORG.UA NET.UA IN.UA$8
COM.UA BIZ.UA $10
COM, NET, ORG $13

ціни на домени
Перевірити домени
по всім зонам!
 php MySQL  wordpress, joomla

Способи оплати

Україна
Оплата картою, рахунок-фактурою, квитанцією. В будь-якому терміналі або банк України!
30 днів гарантія повернення грошей!

ftp, dns-послуги php MySQL