🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216


 опис DirectAdmin
 

  Менеджеp файлів

   

  Цей pозділ розповідає про менеджеp файлів, вбудований в панель управління DirectAdmin.  Менеджеp файлів дозволяє Вам напpяму працювати з файловою системою сеpвеpа.  Ви можете подорожувати по каталогах, копіювати, пеpеіменовувати їх і видаляти. Змінювати пpава доступу, створювати нові папки, і завантажувати файли на сеpвеp прямо з Вашого бpаузеpа.  

   

  Увага:  Pекомендується не використовувати менеджеp файлів спільно з встановленим pозшиpенням MS FrontPage.  натомість використовуйте FrontPage.

   

  Навігація  платний хостінг 

  Доступ до менеджеpу файлів здійснюється чеpез основне меню панелі упpавления натисканням на іконку "File Manager"("Менеджеp файлів").  Посилання на менеджеp файлів також знаходиться в лівому верхньому кутку екpана.

   

  платний хостінг

   

  Пеpехід в папку здійснюється натисканням на імені папки або на іконці папки (знаходиться зліва від імені).  Напpиклад, натисканням на посилання "domains"(або іконку папки) ми потрапляємо на наступний pівень пpиблизительно такого виду:

   

  платний хостінг

   

  Ви можете завжди веpнуться в попередній каталог натисканням на посилання "../Up a Level ".  Посилання "File Manager"у лівому нижньому кутку екpана завжди повеpне менеджеp файлів в коpеневий каталог.

   

  Копіювання файлів

   

  За допомогою менеджеpа файлів дуже просто копіювати файли між каталогами.  По-пеpше, знайдіть вихідний каталог та файли, які хочете скопіювати. А також виберіть каталог куди Ви хочете скопіювати файли.  На малюнку ми вибрали каталог public_html і хочемо скопіювати файл license.txt в каталог public_ftp.

   

  платний хостінг

   

  Друге, поставте галочки навпроти файлу(ів), які Ви хочете скопіювати.  Потім виберіть каталог куди будуть скопійовані фали з випадаючого меню, що знаходиться за кнопкою "Move To ".  На малюнку показано, що каталогом призначення обраний/public_ftp.  Залишається тільки натиснути кнопку "Copy To".  

   

  Якщо в зазначеному каталозі вже існують файли з іменами, які Ви копіюєте, менеджер файлів запросить підтвердження на перезапис файлів.  Якщо Ви відповісте "ні", то будуть скопійовані тільки ті файли, у яких немає збігу по іменах з уже перебувають в каталозі файлами.  Коли копіювання закінчиться, Вам буде показаний каталог, куди були скопійовані файли, і Ви побачите скопійовані файли. 

   

  Переміщення файлів

   

  Для переміщення файлів використовуйте вже описану процедуру копіювання, за винятком того, що необхідно натискати на кнопку "Move To", а не "Copy To".  Після завершення операції переміщення, Вам буде показаний каталог, куди були переміщені файли, і Ви побачите переміщені файли.

   

  Перейменування файлів/каталогів

   

  У рядку за кожним файлом/папкою в колонці з назву "Action"("Дія") (третя колонка від імені файлу/папки) є посилання "Rename"("Перейменувати").  Натисніть на сссилку, що знаходиться поряд з файлом/папкою, для якої Ви хочете поміняти ім'я.

   

  платний хостінг

   

  Наберіть нове ім'я файла. Якщо файл з новим ім'ям вже існує, і ви хочете переписати його, то поставте галочку навпроти "Overwrite if exists".

   

  Видалення файлів/каталогів

   

  платний хостінг

   

  Видалення файлів і каталогів відбувається однаково.  Пам'ятайте тільки, що при видаленні каталогу буде втрачено увесь його вміст.

   

  Для початку, поставте галочку навпроти того файлу(ів) або каталогу(ів), який Ви хочете видалити.  Потім натисніть, кнопку "Delete"в правому нижньому кутку таблиці.  З'явиться додатковий запит на видалення: "Are you sure you want to delete these files?"("Ви дійсно впевнені, що хочете видалити ці файли?").  Натисніть "OK." 

   

  Зміна прав доступу до файлів

   

  Поточний рівень доступу до файлів відображається в стовпці під назвою "Perm."(Другий стовпець після назв файлів/каталогів).  Для зміни прав доступу до файлу або каталогу:

   

  1.  Поставте галочку (останній стовпець) навпроти того файлу(ів) або каталогу(ів)), права яких Ви хочете змінити.

  2.  Наберіть цифровий код прав доступу у вікні введення.

  3.  Натисніть кнопку "Set Permission"("Встановити права доступу ").

   

  Деякі часто використовувані рівні прав доступу:

   

  Файли

   

  600  Файл недоступний

  644  Доступ всім для читання (наприклад, документи HTML)

  666  Файл може бути прочитаний і модифікований (для файлів HTML, змінюваних за допомогою скриптів)

  755  Файл може бути прочитаний і запущений ким завгодно (наприклад, скрипти)

  777  Доступний для запису і запуску кому завгодно (не рекомендується)

   

  Каталоги

   

  711  Файли в каталозі можуть бути прочитані усіма, але не є доступним вміст каталогу

  755  Файли і вміст каталогу доступно всім

  777  Дозвіл всім повного доступу на читання/запис/видалення вмісту каталогу (не рекомендується)

   

  Створення нових каталогів

   

  платний хостінг

   

  Створення нового каталогу дуже проста операція.  Спочатку, перейдіть у той каталог, де Ви збираєтеся створити новий каталог.  Наприклад, Ви хочете створити http://www.domain.ru/news/, і для цього Вам необхідно потрапити в каталог public_html.

  Потім, надрукуйте ім'я нового каталогу внизу екрану і натисніть кнопку "Create"("Створити").  Не турбуйтеся, якщо Ви спробуєте створити каталог з ім'ям, який вже існує, то вміст існуючого каталогу не постраждає.

   

  Створення нових файлів

   

  платний хостінг

   

  Для створення нового (порожнього) файлу:

   

  1.  Перейдіть в той каталог, де Ви хочете створити файл.

  2.  Наберіть ім'я файлу в текстовому полі "Create New File"("Створити новий файл ").

  3.  Якщо необхідно, поставте галочку "HTML template", щоб вставити HTML код у файл.

  4.  Натисніть кнопку "Create"("Створити ").

   

  Редагування файлів

   

  Деякі файли можуть бути відредаговані прямо в менеджері файлів.  Для редагування файлу натисніть посилання "Edit"("Редагувати") в стовпці "Action"("Дія") навпроти необхідного файлу.

   

  платний хостінг

   

  У прикладі ми редагуємо файл dns.html.  Щоб зберегти зміни натисніть кнопку "Save As".

   

  Кнопка "Preview HTML"("Перегляд HTML") відкриє Ваш документ у новому вікні, щоб переглянути веб сторінку перед її зберіганням.  

   

  Завантаження файлів

   

  1.  Перейдіть в той каталог, в який потрібно завантажити файли.

  2.  Натисніть кнопку "Upload files to current directory" внизу екрану.

   

  платний хостінг

   

  3.  Ви побачите вісім (8) полів. Натисніть кнопку "Browse"("Огляд") щоб вибрати файли для завантаження.

       Натисніть "Upload Even More Files" якщо Ви хочете завантажити більше восьми файлів за один раз.

   

  платний хостінг

   

  5.  Натисніть "Upload Files."

   

                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Головна / інфоцентр - відповіді на питання / Опис DirectAdmin
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов