🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216


 опис DirectAdmin
 

  Акаунти FTP

   

  Ця сторінка містить інформацію щодо створення акаунтів FTP, про зміну/видаленні аккаунтів FTP, дозвіл анонімного доступу та встановлення повідомлення про запрошення до анонімного доступу.

   

  Створення акаунтів FTP платний хостинг

  Для створення облікового запису FTP, спочатку натисніть на іконку "FTP Menu" в основному меню панелі управління. Ви побачите список поточних акаунтів FTP, наприклад такий:

   

  платний хостінг

   

  Аккаунт FTP за замовчуванням

   

  Аккаунт FTP, що створюється системою за замовчуванням має таке ж ім'я і пароль, як і логін і пароль для панелі керування. Ви не можете видалити цей обліковий запис (створюється за замовчуванням), але Ви можете змінити пароль (зробити його відмінним від паролю панелі управління.

   

  Важливо:  

   

  Якщо ви міняєте пароль для доступу до панелі управління, то пароль для доступу облікового запису FTP (створеного системою за замовчуванням) залишається старим (старий пароль для доступу до панелі управління). Якщо Ви хочете мати такий самий пароль і для облікового запису FTP, то Ви його повинні самостійно поміняти і для облікового запису FTP, який система створює по замовчуванню 

   

  Створення нового облікового запису

   

  Натисніть на посилання "Create FTP account". Ви побачите наступне вікно:

   

  платний хостінг

   

  Введіть ім'я користувача FTP (FTP username). У даному прикладі ми вибрали "gary." Потім введіть пароль для доступу. Також виберіть рівень прав доступу для цього облікового запису,

  Domain:

  Цей користувач FTP має доступ до каталогів public_html, private_html, mail, domains і backup

  FTP:

  Цей користувач FTP має доступ тільки до каталогу public_ftp

  User:

  Цей користувач FTP має доступ тільки до каталогу public_html /username/. Якщо ми виберемо цю опцію, на попередньому малюнку, то користувач FTP зможе отримати доступ тільки доpublic_html /gary / абоhttp://www.site-helper.com/gary/. (Якщо це ім'я піддоменуgary.site-helper.com, цей користувач FTP також має до нього доступ. Якщо вказаний каталог не існує, то він буде створений на цьому етапі.

   

  Для завершення, натисніть кнопку "Create" ("Створити").

   

  Після того, як Ви натиснули "Create" ("Створити")

   

  Після того, як Ви натиснули кнопку "Create," ("Створити") в панелі управління буде показана інформація, необхідна для входу користувача FTP. Логін FTP облікового запису має доповнення у вигляді @vashdomain.ru. Це відбувається тому, що домен використовує загальну IP адресу. Якщо Ваш веб сайт має виділену (статичну) адресу IP, ім'я користувача облікового запису FTP не буде містити @vashdomain.ru після логіна.

   

  Якщо Ви маєте виділену IP адресу і створили додатковий домен на цьому акаунті, то для цих додаткових доменів ім'я логінів акаунтів FTP буде такого виду: username@inshyjdomain.ru.

   

  Вхід в акаунт FTP

   

  Крок 1:  Встановіть на своєму комп'ютері програмне забезпечення FTP-клієнта.

   

  Завантаження на сервер через FTP вимагає спеціального програмного забезпечення. Більшість комп'ютерів постачаються без програм клієнтів FTP, тому Ви повинні встановити його, наприклад, завантажити з інтернету. Ось приблизний список пропозицій:

   

  IBM /Windows:   LeechFTP (Free), WS_FTP LE (free), FTP Explorer (free),   CuteFTP (Free trial).
  Macintosh:   Fetch (Free), Transmit (Free trial).

   

  Крок 2:  Підключення до сервера.

   

  Всі FTP клієнти вимагають наступну інформацію:

   

  Ім'я користувача (Username)

  Пароль (Password)

  Адреса (Address) - це адреса сервера. Використовуйте ftp.vashdomain.ru

  Порт (Port) - використовуйте порт за замовчуванням (21).

   

  Деякі клієнти вимагають тип хоста (вибирайте "auto"), ASCII /Binary /Auto (вибирайте "auto), і початковий каталог при встановленні з'єднання (Ви можете залишити це поле порожнім або поміняти його на /domains/vashdomain.ru/public_html для старту роботи в основному каталозі Вашого сайту).

   

  Крок 3: Перехід до необхідного каталогe і завантаження файлів.

   

  Для завантаження, виберіть файли/каталоги на Вашому комп'ютері і перенесіть їх в необхідний каталог на сервері. Кожен клієнт FTP працює по різному, тому вивчіть посібник користувача на встановлене у Вас програмне забезпечення клієнта FTP для отримання додаткових інструкцій.

   

  Зміна/видалення акаунтів FTP

   

  Зміна акаунтів

   

  В основному меню управління обліковими FTP знаходиться список усіх облікових записів FTP. Натисніть посилання "change" ("змінити") навпроти того облікового запису, який Ви хочете змінити. Новий пароль необхідно вводити двічі, це може бути старий пароль або зовсім новий. Ви також можете змінити рівень доступу (каталог) цього облікового запису (дивися вище).

   

  Видалення акаунтів

   

  Для видалення облікового запису, поставте галочку навпроти того облікового запису(ів), який Ви хочете видалити і натисніть кнопку "Delete Selected" ("Видалити вибране") як показано на малюнку:

   

  платний хостінг

   

  Примітка:  Каталог FTP доступу не буде видалений, якщо він містить які-небудь дані.

   

  Включення анонімного доступу (Anonymous Access)

   

  Для дозволу анонімного доступу до FTP натисніть посилання "Anonymous FTP settings" в основному меню керування FTP. Ви побачите приблизно такий екран:

   

  платний хостінг

   

  Щоб дозволити анонімний доступ до FTP встановіть галочку "Allow Anonymous Access." Якщо Ви хочете дати можливість анонімним користувачам завантажувати файли, встановіть галочку "Allow Anonymous Upload".

   

  Ви можете побачити "Error reading welcome.msg" у текстовому вікні "Welcome Message ". Ця помилка виникає в разі відсутності привітального повідомлення. Будь ласка, введіть нове повідомлення, яке буде відображатися анонімним користувачам.

   

  Після закінчення налаштування обов'язково натисніть "Save".

   

  Попередження:  

   

  Дозвіл анонімним користувачам завантажувати фали може бути потенціально небезпечним, тому часто хостери забороняють анонімний доступ до FTP.

   

  Створення акаунтів FTP для піддоменів

   

  Щоб обмежити доступ облікового запису FTP тільки одним піддоменом, виконайте наступні кроки:

   

  1. Створіть піддомен, якщо Ви його ще не створили.

  2. Із основного меню панелі керування, натисніть іконку "FTP Menu", а потім посилання "Create FTP account".

   

  платний хостінг

   

  3.  У полі "FTP Username" ("Ім'я користувача"), введіть ім'я піддомену (без приставки домену. vashdomain.ru )..

  4.  Введіть пароль у полі "Password" і повторіть введення цього паролю в полі "Re-Enter Password".

  5.  Виберіть права доступу "User".

  6.  Натисніть кнопку "Create" ("Створити ").

   

                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Головна / інфоцентр - відповіді на питання / Опис DirectAdmin
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов