🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216


 опис DirectAdmin
 

  Запуск скриптів

   

  Ця сторінка розповість про скрипти CGI, шляхи запуску програм (program paths), перегляд встановлених модулів Perl, права доступу, скрипти PHP, і роботу з phpMyAdmin.

   

  Скрипти CGI 

  Всі CGI скрипти необхідно розміщувати у Вашому каталозі cgi-bin.   Каталог cgi-bin знаходиться в каталозі public_html (тобто public_html/cgi-bin).   Якщо Ви хочете запускати скрипти CGI в піддомені, то пишіть в каталог cgi-bin піддомену.

   

  Завантаження скриптів CGI

   

  При завантаженні через FTP, обов'язково встановіть завантаження файлів скриптів (тобто .cgi і .pl) в режимі ASCII. Клієнти FTP дозволяють завантажувати файли в режимі ASCII, бінарному або "auto." ("Автоматичний"). Якщо вибраний режим "auto" ("автоматичний"), переконайтеся, що файли з розширенням .cgi та .pl інтерпретуються Вашим FTP клієнтом як ASCII файли. Скрипти не будуть працювати належним чином, якщо Ви завантажите їх у бінарному режимі.

   

  Також дотримуйтесь вказівок (інструкцій, документації тощо), які додаються до скриптів CGI.

   

  Шляхи запуску програм (Program Paths)  

  Наступні шляхи запуску необхідні для запуску скриптів.

   

  Path to perl:                /Usr/bin/perl

  Path to sendmail:       /usr/sbin/sendmail

   

  CGI URL:                    httр://www.yourdomain.com/cgi-bin/script.cgi

  Subdomain CGI URL:   httр://subdomain.yourdomain.com/cgi-bin/script.cgi

   

  Path to cgi-bin:                        /Home/username/domains/domain.com/public_html/cgi-bin

  Path to cgi-bin (subdomain):     /Home/username/domains/domain.com/public_html/subdomain/cgi-bin

   

  Важливо:  

   

  Якщо ці шляхи не працюють, можливо на Вашому хостингу акаунт встановлений не в каталог/home.   Звертайтеся до хостинг провайдера для уточнення даних шляхів запуску програм.

   

  Перегляд встановлених модулів Perl 

  З основного меню панелі керування натисніть іконку "Advanced Tools", потім іконку "Installed Perl Modules".

   

  платний хостінг

   

  На даному малюнку приведений приблизний список встановлених модулів perl.   Якщо скрипт CGI вимагає встановленого специфічного модуля, перевірте чи встановлений даний модуль у Вашій системі.

   

  Що таке права доступу? 

  Права доступу до файлу визначають хто може читати, записувати і запускати файли на виконання, наприклад скрипти.   Якщо інструкції з встановлення посилаються на CHMOD файлу, то мова йде про права доступу до файлу.   Права доступу можна змінити більшістю популярних клієнтів FTP, або через вбудований в панель управління менеджер файлів.

   

  Деякі, часто використовувані, рівні доступу до файлів:

   

  600  Файл недоступний

  644  Доступ усім для читання (наприклад, документи HTML)

  666  Файл може бути прочитаний і модифікований (для файлів HTML, змінюваних за допомогою скриптів)  

  755  Файл може бути прочитаний і запущений ким завгодно (наприклад, скрипти)  

  777  Доступний для запису і запуску кому завгодно (не рекомендується)

   

  Більшість скриптів CGI вимагають встановлення прав 755. Будь ласка, звертайтеся до інструкції, що додається до скрипта, для отримання додаткових вказівок установки.

   

  Скрипти PHP 

  PHP скрипти повністю підтримуються на всіх серверах з встановленою панеллю управління DirectAdmin. Скрипти PHP можуть бути поміщені і запущені в будь-якому місці, розташованому в каталозі public_html. Будь-ласка, вивчіть документацію, що входить в комплект скриптів, для правильної установки прав доступу до файлів і процедури інсталяції.

   

  Використання phpMyAdmin

   

  phpMyAdmin - це інструмент, написаний на PHP, який дозволяє Вам адмініструвати Вашу базу даних MySQL. Ви можете запустити команду SQL, працювати з полями (додавати, редагувати, видаляти), працювати з таблицями (створювати, змінювати), створювати додаткові бази даних і багато іншого. phpMyAdmin призначений для просунутих користувачів. Більшість скриптів PHP автоматично налаштують Вам базу даних таким чином, що Вам не прийдеться працювати з phpMyAdmin.

   

  Доступ до phpMyAdmin можна отримати за адресою httр://www.vashdomain.ru/phpMyAdmin.

   

                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Головна / інфоцентр - відповіді на питання / Опис DirectAdmin
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов