🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216


 опис DirectAdmin
 

  Статистика сайту

   

  Цей документ розповість про те, як отримати статистику Ваших сайтів, перевірити розмір використовуваного дискового простору і трафіку, переглянути файли системних логів, інформацію про аккаунти, а також переглянути статистику відвідуваності Вашого сайту через Webalizer.

   

  Перегляд доступного дискового простору і трафіку платний хостінг

  Щоб перевірити доступний дисковий простір і трафік натисніть на іконку "Statistics" з основного меню панелі управління. Вгорі екрану Ви побачите такі таблиці:

   

  платний хостінг

   

  Числа в таблиці представлені в мегабайтах, і приблизно 1000 мегабайта = 1 гігабайту.

   

  Даються дві таблиці використання дискового простору і трафіку. Перша таблиця показує список використання ресурсів по доменах, а друга показує загальне використання ресурсів. Найчастіше, цифра загального використання більша, ніж сума по всіх доменах тому, що загальна статистика включає в себе також обсяг тих даних, які використовуються окремо від Ваших доменів, такі як бази даних MySQL і дані панелі управління. Це розбиття зручно тим, хто утримує кілька доменів на одному акаунті - в цьому випадку іноді корисно знати індивідуальну статистику і загальну.

   

  Примітка:   Панель управління DirectAdmin використовує значення загального використання (не тільки по доменах) щоб визначити межі використання ресурсів даним користувачем.

   

  Доступ до системних журналів

   

  Вгорі екрана меню статистики можна побачити три посилання: "Backed up Apache Logs," "Apache Usage Log," і "Apache Error Log."

   

  Архіви журналів доступу сайту за минулі місяці

   

  Натисканням на посилання "Backed up Apache Logs" Ви відкриваєте менеджер файлів, який містить список фалів з розширенням tar.gz названих іменем домена/піддомена й місяця. Наприклад:

   

  платний хостінг

   

  на малюнку Ви можете бачити чотири архіви за квітень: піддомени (admin, newsub, і reseller), і архів основного домену (Apr-2003.tar.gz). Архіви журналів Apache містять обидва логи: доступу і помилок.

   

  Натисніть на імені архіву, щоб завантажити його на свій комп'ютер.

   

  Примітка:  

   

  Файли журналів належать до групи доступу адміністратора і не можуть бути видалені Вами. Файли архівів журналів не беруть участь в підрахунку ресурсів, зайнятих Вашим обліковим записом.

   

  Журнали доступу і помилок Apache

   

  Журнал доступу і помилок Apache можна переглянути, якщо натиснути посилання "Apache Usage Log" або "Apache Error Log".

   

  У великому текстовому вікні відкриється вміст журналу приблизно такого вигляду:

   

  платний хостінг

   

  Для прикладу, ми взяли журнал помилок. Прямий перегляд журналу помилок може допомогти у вирішенні специфічних проблем, таких як установка і запуск скриптів. Обидва журнали (доступу і помилок) архівуються щомісяця в каталог/home/domain.ru/logs. Будь ласка, дивіться попередню секцію ("Архіви журналів доступу сайту за минулі місяці") для отримання додаткової інформації.

   

  Перегляд інформації облікового запису

   

  Основне меню статистики дає багато корисної інформації. Як було показано вище, в перших двох рядках таблиці (Bandwidth/Disk Space) показано загальне використання ресурсів. Ці цифри використовуються панеллю управління DirectAdmin для обмеження, наданих користувачеві, ресурсів (А не числа в таблиці статистики використання ресурсів доменами - дивіться розділ під назвою Перегляд доступного дискового простору і трафіку).

   

  Коли Ваш акаунт досягне межі доступного трафіку, Ваш сайт перестане працювати до першого дня наступного місяця. Коли розмір використовуваного дискового простору досягне максимально доступного, Ви нічого не зможете завантажити на ваш сайт, поки не видалите частину існуючих файлів.

   

  платний хостінг

   

  Інформація в даній таблиці досить проста і говорить сама за себе, тому ми не будемо описувати кожен рядок. Якщо Ви до цих пір цього не зробили, будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти в полі "Email" та натисніть "Save."

   

  Статистика Webalizer

   

  В основному меню статистики, натисніть на необхідному імені домену, щоб запустити Webalizer. Необхідна умова запуску статистики Webalizer: до цього моменту Ваш сайт повинен працювати не менше 24 години і мати в журналі доступу хоча б один запис (одного відвідувача).

   

  платний хостінг

   

  На першому екрані Webalizer, Ви побачите графік (як на малюнку вище) і список місяців в таблиці знизу. Натисніть на місяць, за який необхідно переглянути статистику. Досить детальна інформація в статистиці Webalizer дає відомості про трафік сайту, частоту запитуваних URL, точки виходу, місце розташування відвідувачів, і багато іншого.

   

                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Головна/інфоцентр - відповіді на питання/Опис DirectAdmin
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов