🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216


 описание DirectAdmin
 

  Піддомени

  Тут ми розповімо про піддомени (subdomains). Розділи містять інформацію про створення піддоменів, видалення піддоменів, статистику піддоменів, використання логів доступу і помилок доступу, і покажемо як створювати акаунти FTP для окремих піддоменів.

  Створення піддоменівплатний хостінг

  Для створення поодомена, натисніть на іконку "Subdomains" ("Піддомени") в основному меню панелі керування.

  платний хостінг

  У наведеному прикладі ми ввели ім'я піддомену newsub.sitehelper.com. Для створення піддомену натисніть кнопку "Create" ("Створити ").

  платний хостінг

  Ви також можете створити sub.sub.sub.sub.domain.com. На малюнку Ви можете побачити приклад створення i.love.site-helper.com.

  Примітка: Час активації новоствореного піддомену може зайняти до п'яти хвилин.

  Завантаження інформації в піддомени

  Кожен піддомен міститься в каталозі public_html /subdomain-name. Це означає, що Ваш піддомен також може бути доступний через http://www.vashsite.ru/subdomain-name. Ви можете завантажити інформацію в каталог піддомену так, як завантажуєте інформацію в будь-який інший каталог: використовуйте FTP, MS FrontPage, менеджер фалів і так далі.

  Видалення піддоменів

  Щоб видалити піддомен, поставте галочки навпроти імені(імен) того піддомену(ів), які Ви хочете видалити, потім натисніть кнопку "Delete Selected" ("Видалити вибрані"). Перед цим, якщо необхідно, поставте галочку навпроти "Remove Directory Contents." ("Видалити вміст каталогів") Ця установка необхідна, якщо Ви хочете видалити весь вміст піддомену. Якщо в цьому немає необхідності, залиште це поле порожнім, в цьому випадку піддомен перестане існувати, але файли в каталогах піддомену залишаться без змін.

  платний хостінг

  Статистика піддоменів

  Поруч з кожним ім'ям піддомену є посилання "Stats" (дивись попередній малюнок). Це посилання відкриває статистику Webalizer. Майте на увазі, що посилання працює тільки тоді, коли у піддомену є який-небудь трафік (Хоча б один хіт) і Ваш піддомен існує хоча б один день. До тих пір, поки ці умови не будуть виконані, посилання "Stats" буде повертати помилку (файл не знайдено).

  Використання журналів доступу /помилок (Log /Error Log)

  При натисканні на посилання "Usage Log" ("Журнал доступу") або "Error Log" ("Журнал помилок") (дивіться попередній малюнок) Ви отримаєте можливість переглянути текстову версію файлу журналу. Лог доступу надає інформацію про IP адресу відвідувача, часу і дату відвідування і опис запиту відвідувача. Посилання "Stats" (дивіться секцію Статистика піддоменів) - це графічна версія логів доступу. Лог помилок надає інформацію про невдалі запити і використовується для виявлення помилок або коли джерело помилки невідоме.

  Логи доступу і помилок створюються відразу ж після створення піддомену. Ви побачите пусте вікно, якщо не було ні одного запиту до піддомену.

  Створення акаунтів FTP для кожного піддомену

  Щоб обмежити доступ облікового запису FTP тільки одним піддоменом, виконайте наступні кроки:

  1. Створіть піддомен, якщо Ви його ще не створили.

  2. З основного меню панелі керування, натисніть іконку "FTP Menu", а потім посилання "Create FTP account".

  платний хостінг

  3. У полі "FTP Username" ("Ім'я користувача"), введіть ім'я піддомену (без приставки домену. vashdomain.ru).

  4. Введіть пароль у полі "Password" і повторіть введення цього паролю в полі "Re-Enter Password".

  5. Виберіть права доступу "User".

  6. Натисніть кнопку "Create" ("Створити ").

                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Главная/инфоцентр - ответы на вопросы/Описание DirectAdmin
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов