🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216 сервісна угода
 

  ця угода регламентує порядок надання послуг хостинг-провайдером TopHosting.com.ua. Використання будь-якої з послуг служби TopHosting.com.ua передбачає повну згоду клієнта з порядком, термінами обслуговування, обмеженнями і іншими правилами, викладеними в цьому документі на момент надання послуги.

  I. Загальні положення

  СПД "Ситнік Д. В." виступає офіційним суб'єктом правовідносин (як одержувач платежів, платник та ін.) щодо послуг, що надаються клієнт.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua надає послуги по реєстрації доменних імен в українських та міжнародних зонах, а також послуги розміщення Web-ресурсів (хостингу), за дорученням і в інтересах своїх клієнтів.

  II. Платежі

  Оплата послуг, що надаються хостинг-провайдером TopHosting.com.ua, здійснюється в національній валюті України відповідно до з тарифами, встановленими на момент надання послуг.

  у разі несплати або несвоєчасної оплати, хостинг-провайдер TopHosting.com.ua може відмовити в наданні послуг або призупинити надання таких, при цьому TopHosting.com.ua не несе відповідальності за можливі наслідки такого рішення / дії.

  III. Інформація та її використання.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua поважає права своїх клієнтів на приватне життя і нерозголошення персональної інформації.

  Для реєстрації доменних імен за допомогою служби TopHosting.com.ua користувачу необхідно надати певний обсяг персональної інформації. Частина цієї інформації буде опублікована в загальнодоступних базах даних WHOIS, які публічно ідентифікують власників доменних імен.

  Користувачі зобов'язані надати точну і правдиву інформацію в кількості, необхідній для надання послуг.

  У той же час служба реєстрації TopHosting.com.ua гарантує конфіденційність інформації, що стосується питань співпраці служби і конкретного клієнта, як-то кількість зареєстрованих доменів, терміни реєстрації, фінансові взаємовідносини служби та її клієнтів та ін.

  Загальним принципом роботи TopHosting.com.ua щодо конфіденційності є наступне: будь-яка приватна інформація користувачів наших послуг може поширюватися у ТОМУ і ТІЛЬКИ в тому випадку, коли це чітко передбачено процедурами реєстрації доменних імен (або, у виняткових випадках - за рішенням суду, третейського суду). Приватна інформація клієнтів служби не купується, не продається і не передається третім особам.

  Інтернет-служба TopHosting.com.ua може поширювати серед своїх клієнтів Службову Інформацію про існуючі та нові продукти і послуги, Платежі, технічні заходи і т. д.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua докладе всіх зусиль для того, щоб ліквідувати можливі технічні та організаційні проблеми, пов'язані з ненавмисним наданням неточної/застарілої інформації. Водночас ми не несемо відповідальності за можливі події та дії, наступили в результаті свідомого або ненавмисного дезінформування служби Користувачем.

  IV. Надання послуг

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua прагне до надання високоякісних послуг і діє в інтересах своїх клієнтів. Ми постояно працюємо над удосконаленням сайту і його складових. У разі виникнення спірних ситуацій як між службою і її клієнтом, так і за участю третіх осіб, ми прагнемо до вирішення спорів в інтересах наших клієнтів. Всі ресурси сервера розподіляються між усіма сайтами, які розташовані на ньому. Діють обмеження обчислювальних потужностей сервера при розміщенні сайту.

  У той же час хостинг-провайдер TopHosting.com.ua не гарантує безумовне виконання замовлення. Всі надані службою Послуги надаються за принципом & quot;як є & quot;, задіяні технічні системи можуть включати невиявлені технічні помилки, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Використання ресурсу, не повинно порушувати права власників інших ресурсів, зокрема призводити до перевантажень сервер, що є зловживанням щодо інших ресурсів. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконанню можуть привести обставини, обумовлені людським фактором , або ж події непереборною сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції і ін.)

  У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, зазначених вище (виключаючи форс-мажор), хостинг-провайдер TopHosting.com.ua несе відповідальність в межах сум, отриманих від клієнтів в якості оплати за послуги. Їх відшкодування регулюється Політикою компенсацій (п. V).

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від клієнта в якості оплати за послуги служби за тарифами, що діяли на момент надання послуга.

  Всі ресурси сервера розподіляються між усіма сайтами, які розташовані на ньому. Допускається навантаження на процесор до 10%.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua не несе ніякої відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, викликаних соціальними або природними катаклізмами.

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua залишає за собою право припинити обслуговування клієнта БЕЗ відшкодування вартості послуг також у таких випадках:

  а) систематичне порушення загальноприйнятих правил мережевого етикету (спам, скам, розміщення матеріалів, що розпалюють етнічну/міжконфесійну ворожнеча, порноресурсів, матеріалів з торгівлі зброєю, наркотиками, пропаганда проституції, а також матеріали порушують авторські права третіх осіб: не ліцензовані mp3, cracks, warez і т. д.);

  б) зловмисні дії (злом, атака та ін), спрямовані на несанкціоновану зміну стандартного порядку роботи хостинг-серверів служби TopHosting.com.ua або ж на дискредитацію служби.

  V. політика компенсацій

  Відшкодування сум у випадках, передбачених п. IV Сервісної угоди, відбувається в строк до 30 днів у формі, прийнятною для клієнта, служби реєстрації TopHosting.com.ua і передбаченої чинним законодавством України.

  VI. Відповідальність перед третіми особами

  Хостинг-провайдер TopHosting.com.ua, а також адміністратори публічних доменів та оператори реєстрів не несуть ніякої відповідальності за використання доменних імен, зареєстрованих з її допомогою, а також зміст будь-яких матеріалів на сайтах, публікуються під такими доменами або розміщуються на серверах служби.

  VII. Зміни та доповнення

  Сервісна угода не є остаточною, може бути змінено і доповнено. Ми рекомендуємо Вам час від часу відвідувати Web-сторінку, на якій опублікована Сервісна угода .

                          
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Главная / инфоцентр - ответы на вопросы / сервисное соглашение
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов