🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216 сервісна угода
 
Питання до замовлення хостингу і домену: як заповнити квитанцію, скільки часу займає замовлення хостингу, реєстрація домену, як підключитися до хостингу, як перенести сайт на хостинг, як перенести домен
Після замовлення хостингу: як побачити в інтернеті свій сайт, webmail SquirrelMail, Помилка 500 "Internal Server Error", error_reporting як розпакувати файли із архіву, як видалити папки з файлами?, блокування IP, max_input_vars, як відключити Magic Quotes
> Як заповнити квитанцію?
Докладно, як заповнювати квитанцію.

> Скільки часу займає замовлення хостингу?
Після замовлення хостингу через форму замовлення Вам прийде лист з деталями про оплату. Протягом доби після надходження оплати буде створений акаунт для хостингу і протягом 1-5 діб (залежно від доменой зони) зареєстрований домен.

> Як швидко реєструються домени?
Доменні імена реєструються і делегуються протягом 1-3 діб. Залежно від назви домена.

> Як підключитися до хостингу?
Використовуючи стандартні програми доступу по протоколу FTP, ви зможете публікувати файли свого сайту зі свого локального комп'ютера прямо на ваш сервер в Інтернет, і ці файли відразу почнуть відображатися через браузер. Ці програми можна відшукати тут: www.freeware.ru або www.download.ru. Однією з найбільш популярних FTP-програм є Total Commander або FAR. Окрім FTP-програм ви можете завантажувати сайт через браузер задавши в адресному рядку ftp://логин:пароль@ваш-домен/
> Як перенести сайт на хостинг від іншого провайдера?
1. Придбати у нас аккаунт для хостингу.
2. Налаштувати обліковий запис: створити піддомени, додаткові домени, е-майл акаунти і т. п.
3. Скопіювати файли з колишнього хостингу, створити копію баз даних на колишньому хостингу, а у нас відновити базу даних.
4. Змінити DNS всіх доменів, які переносяться до нас з іншого хостингу (вони будуть вказані в листі при створенні облікового запису). DNS змінюється через доменного реєстратора.

> Як перенести домен до нас на обслуговування, змінити реєстратора?
Ви повинні повідомити про перенесення поточного реєстратора і отримати згоду. Після реєстрації або останнього продовження домена повинно пройти більше 60 днів до закінчення терміну домену не менше 15 днів. Перенесення домену може зайняти до 10-ти днів.

> Як побачити в інтернеті свій сайт, поки домен не проделегирован?
Використовуючи видані вам логін, IP-адресу та посилання ( http://IP-адрес/~login/ ) ви можете переглядати свій сайт, поки домен ще не проделегирован. Прийміть до уваги, що деякі сторінки (використовують прямі доменні посилання можуть відображатися при цьому некоректно, так як домен ще не працює.

> отримати доступ до webmail "SquirrelMail" і "Roundcube" з браузера?
Для роботи з поштовою скринькою "SquirrelMail" і "Roundcube" з браузера (без поштової програми) ви можете використовувати посилання: http://ваш-домен.ru/webmail або http://ваш-домен.ru/roundcube, де на запит логіна слід ввести ім'я існуючого скриньки (паме@ваш-домен.ги), до якого ви бажаєте отримати доступ, а на запит пароля - потрібно ввести пароль до даного скриньки.

> Помилка 500 "Internal Server Error"
Помилка 500 "Internal Server Error" виникає в разі неможливості запуску скрипта, який ви розмістили на сервері, у випадку помилки в скрипті, а також у випадку коли ви помістили неправильну інструкцію в файл .htaccess .

> Браузер нічого не відображає, білий екран!
Білий екран може перегляньте у випадку помилки в скрипті. Якщо скрипт на PHP Ви можете вставити в код рядка: error_reporting(E_ALL); - примусове відображення помилок.

> розпакувати файли з архіву, на хостингу?
Ви можете розпакувати архіви через File Manager Directadmin (команда Extract в колонці Action), при цьому формат архівів має бути "tar.gz". Запакувати в цей формат файли Ви можете за допомогою таких програм, як TotalComander, Far, WinRAR.

> Не можу видалити папки з файлами! Як видалити папки з файлами?
Ви використовували скрипт, який сам створив папки з файлами і дав їм права apache. В File Manager Directadmin у стовпці "Action" для вибраних файлів треба клікнути на "Reset Owner". Тоді права перейдуть до Вас. Команда "Recursively" для зміни прав усього вмісту папки.

> Чому сайт недоступний!
Можливі дві причини. Перша - прострочений домен. Друга причина недоступності сайту пояснюється тим, що наша система безпеки блокує IP Вашого комп'ютера з-за кількох безуспішних спроб входу в панель хостингу, ftp або поштовий аккаунт. В результаті сайт буде недоступний тільки з Вашого комп'ютера. Блокування IP тимчасова. Необхідно не зберігати паролі в FTP-клієнті. Після перевірки комп'ютера на віруси замінюємо всі паролі сайту та хостингу (у тому числі пароль з БД).

> При тестированиее CMS, видає повідомлення: "Ваша конфігурація PHP обмежує максимальну кількість областей, щоб відправити у формі: 1000 для max_input_vars" Як змінити max_input_vars?
Значення можливо змінити через файл .htaccess. Добавтае стороку php_value max_input_vars 2000 в .htaccess

> Як відключити Magic Quotes
Для відключення Magic Quotes достатньо прописати один рядок у файл .htaccess: Magic Quotes GPC Off


Питання до замовлення хостингу і домену: як заповнити квитанцію, скільки часу займає замовлення хостинг, реєстрація домену, як підключитися до хостингу, як перенести сайт на хостинг, як перенести домен
Після замовлення хостингу: як побачити в інтернеті свій сайт, webmail SquirrelMail, Помилка 500 "Internal Server Error", error_reporting, як розпакувати файли із архіву, як видалити папки з файлами?, блокування IP, max_input_vars, як відключити Magic Quotes
                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Головна / інфоцентр - відповіді на питання
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов