🔥 Хостинг
🚀 Домени
Інфоцентр
💕 Замовити

 Рахунки та паролі 
 Хостинг панель 
💱 $1 = 33 грн.

📧 1@Lviv.in
+380.676760216 сервісна угода
 

Перенос (трансфер) домена (імені сайта)


Перенос домена до НАС:

Для перенесення домену, необхідно дізнатися код трансферу (AUTH-CODE) домену, де реєстрували домен. Якщо домен в зоні .UA, повідомити провайдера, куди Ви хочете перенести домен.

Замовити трансфер домена, вказав код трансфера (AUTH-CODE)

Ми є офіційні реєстратори з 2004 року, тримайте домени в надійних руках!Якщо Ви хочете перенести від нас домен:(

Пишете заяву у довільній формі, де вказуєте Ваше ПРИЗВИЩЕ ІМЯ ПО БАТЬКОВІ, ДОМЕН та ПРОВАЙДЕРА — куди хочете перенести домен.
Робите фото-копию заяви та документів які підтверджують особу(паспорт).

Всі необхідні документи для трансферу домену перед відправкою звичайною поштою надсилаете на email з контактної електронної адреси (вказано в профайлі особистого кабінету).

Увага!! Ми можемо на свій розсуд вживати додаткових заходів зі встановлення автентичності заяви, а Реєстрант зобов'язаний надати Реєстратору додатково документи.

Увага!! Трансфер доменного імені на обслуговування до іншого Реєстратора здійснюється тільки в межах терміну дії реєстрації доменного імені.

                       
 приватний кабінет 

+380.676760216
support@tophosting.com.ua


Copyright © 2004-2022
TopHosting.com.ua › Хостинг Україна
HOST.lviv.ua › Дешевий хостинг
Главная / инфоцентр - ответы на вопросы / перенос домена
Ті хто шукає: який найкращий дешевий хостинг сайтів з php і mysql, перенесення хостингу wordpress, joomla, україна хостинг mysql php, інтернет провайдер з панеллю - завантажити, найдешевший сайт, рейтинг та реєстрація доменів, доменне ім'я купити, купити доменне ім'я com ua або зареєструвати як перенести сайт на хостинг, розміщення сайтів, платний недорогий віртуальний хостинг, ftp dns послуги веб хостингу, перенесення сайту на інший хостинг, wordpress, joomla, який вибрати хостинг html, налаштування хостингу баз даних, створення сайту без реклами, який краще новий віддалений http поштова web хостинг пошти, Joomla перенесення з денвера на хостинг папок, ... знаходить нас!
службы мониторинга серверов